Kalibrering av Dräger JM-105 bilirubinmåler

Legg i ønskelisten
Pris
13 030,- 10 424,-
Kalibrering av Dräger JM-105 bilirubinmåler
Kalibrering av bilirubinmåler
Art. nr.
kalibrering JM-105-1
På lager

Kalibrering

Kalibrering av Dräger JM-105 bilirubinmåler.

Instrumentet anbefales kalibrert en gang i året. Dräger gjennomfører kalibreringen hos verkstedet sitt i Gøteborg nå, som er betydelig mye raskere enn tidligere. Kalibreringen tar nå ca. 2 uker.

Tørk over instrumentet med desinfeksjonsmiddel, og pakk det godt inn i eska når det sendes inn. Det er viktig at det er godt beskyttet under transport.
NB: Send også med ladestasjonen.

Vi sender deg en frankert postetikett på e-post, som du kan klistre utenpå eska. Den kan da leveres på nærmeste postkontor eller Post i butikk.

NB: Kalibreringen faktureres ved innsendelse. Skulle det være feil på instrumentet, eller behov for ekstra service, vil dette komme i tillegg og faktureres i etterkant. Merk også at prisen som er oppgitt på denne siden er et estimat – det kan være endringer i denne prisen.

Frakt som legges til i kassen inkluderer både frakt inn til oss og tilbake til dere igjen.

Et helt nytt apparat er ferdig kalibrert og trenger ikke å kalibreres ved kjøp.

Free ShippingNorsk
fagbutikk
Fast Delivery Lagervarer sendes ut senest neste virkedag
Norwegian DesignFaktura for virksomheter.
EHF eller e-post